КРЕДИТ без довідки про доходи ᐈ Отримати позику готівкою без довідок

Як взяти кредит без довідки про доходи з поганою історією?

* Річна відсоткова ставка за діючим кредитним договором знижується на 10% річних у випадку: До даних цілей належить придбання: авто, будівельних матеріалів, вікон та дверей, сантехніки, електрики та опалення, побутової техніки, меблів. ** Документами, що підтверджують цільове використання коштів, можуть бути: касові та товарні чеки, сліпи, видаткові накладні, ПД по оплаті за товар.

Чому ми видаємо гроші, і не вимагаємо довідку?

Користування платіжною карткою за кордоном Конвертація валют за картковими рахунками Договір, правила та тарифи Публічний договір, правила та тарифи Безпека користування платіжними картками

Особисті фінанси

Тоді банки йдуть назустріч своїм клієнтам і пропонують оформити вигідний кредит готівкою без довідки про доходи. Кредит без довідки про доходи – це швидке оформлення потрібної суми готівкою без зайвих паперів та документів. При оформленні такого кредиту підтвердження взяти кредит без довідки про доходи в ютюбе офіційного працевлаштування не обов’язкове. Якщо позичальник не має можливості пред’явити довідку про доходи, він може оформити кредит готівкою в Ідея Банку без неї. У такому разі сума кредиту на будь-які цілі не перевищить грн на строк до 60 місяців.

Залишити відповідь Скасувати відповідь

Страхування платіжних карт Поповнення рахунків через банкомат Реквізити для поповнення карткового рахунку

Зручна доставка

взяти кредит без довідки про доходи

Що ж МФО вважають допустимим?

Технологія безпечних розрахунків картками в інтернеті взяти кредит без довідки про доходи в поиске гугл Супутня інформація Інформація для клієнтів

Для отримання більшої суми в банку потрібно підтвердити доходи за останні 6 місяців роботи. Кредит без довідки про доходи можна оформити у будь-якому відділенні Ідея Банку в містах Київ, Харків, Одеса, Львів, Дніпро, Полтава та ін. Також позику можна замовити, оформивши заявку онлайн в Інтернеті. Як отримати кредит без довідки про доходи в Україні

Операції та послуги для платіжних карт Сервіс безконтактної оплати Google Pay Сервіс безконтактної оплати Apple Pay

Протягом останніх років в Україні активно розвивається готівкове кредитування населення. Позичальники мають можливість отримати в банку великі суми готівкою на будь-які потреби. Проте однією з вимог банку є підтвердження доходів за останні 6 місяців, тобто потрібне офіційне працевлаштування позичальника на поточному місці роботи. Що ж робити тим клієнтам, які мають постійний дохід, але працюють неофіційно? Банк пропонує оформити кредит без довідки про доходи, але на суму до грн.

https://www.youtube.com/watch?v=

З умовами договору можно ознайомитись тут. Для клієнтів, які не допускають прострочення при погашенні кредитної заборгованості, діє програма лояльності. Також банк пропонує позичальникам погашати кредит рівними частинами.

Популярні сторінки Малому та середньому бізнесу

Ваша заявка схвалена

взяти кредит без довідки про доходи

Корпоративному бізнесу OTP Smart – для приватних осіб Click OTPay – для корпоративного бізнесу Банкомати і відділення Про банк Світ привілеїв від Visa

Цієї суми більшості позичальників, безперечно, вистачить, щоб реалізувати свої цілі: купити техніку, оновити меблі, відпочити з сім’єю та ін. Кредит в банку без довідки про доходи може оформити кожен громадянин України віком 23 – 75 років. Достатньо пред’явити тільки паспорт та ідентифікаційний код.

Поширені запитання Курси валют для операцій за платіжними картками Погашення заборгованості за кредитною карткою Операції та послуги по кредитам

Для отримання кредиту необхідно заповнити заявку та підписати кредитний договір. Щоб отримати гроші в кредит без довідки про доходи, обирайте будь-яке зручне для Вас відділення Ідея Банку.

Кредит можна погашати без прив’язки до конкретного відділення банку. Доступна можливість дострокового погашення кредиту без штрафних санкцій з боку кредитної установи. В Ідея Банку можна взяти кредит без довідки про доходи на суму до грн і на строк до 60 місяців. Для оформлення кредиту необхідно заповнити відповідну заявку у відділенні чи онлайн на сайті. Після погодження кредиту без довідки про доходи необхідно підписати кредитний договір та забрати готівкові кошти у відділенні.

© 2020.Всі права застережені. Ліцензія НБУ №96 від 04.11.2011 р. Депозитні програми Гарантування вкладів (ФГВФО)

взяти кредит без довідки про доходи

Сплачувати щомісячні платежі по кредиту можна онлайн на сайті Ідея Банку, в інтернет-банкінгу Idea Online та через термінальні мережі iBox, EasyPay. Мінімальна сума кредиту становить грн, максимальна сума кредиту грн. Мінімальний строк кредиту – 12 місяців, максимальний – 60 місяців. Реальна річна процентна ставка залежить від розміру й строку кредиту та може складати від 59,4% до 134,1% річних. Кожного місяця необхідно вносити платежі згідно з графіком.

This entry was posted in News. Bookmark the permalink.
Follow us now on Facebook and Twitter for exclusive content and rewards!


We want to hear what you have to say, but we don't want comments that are homophobic, racist, sexist, don't relate to the article, or are overly offensive. They're not nice.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>